XXVI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ HALOWY W PIŁCE NOŻNEJ AWF 2017

W dniu 30 stycznia 2017 roku odbył się XXVI Międzynarodowy Turniej Halowy w Piłce Nożnej AWF 2017 dla kategorii wiekowej „rocznik 2000”. Organizatorem turnieju było Katolickie Stowarzyszenie Sportowe Rzeczypospolitej Polskiej.

Drużyna MOS Pałacyk Radom wzięła w nim udział po raz trzeci. Celem rozgrywek było wychowanie młodzieży poprzez sport i rywalizację, integracja z młodzieżą z innych szkół, promowanie uprawiania sportu. Ponadto organizatorzy kładli nacisk na kształtowanie kultury osobistej i charakteru młodych zawodników podczas rywalizacji sportowej. Nasi wychowankowie znaleźli się w doborowym towarzystwie drużyn m.in. z Białorusi, Litwy i Ukrainy.

Ambitnie walczyli o każdą zdobytą bramkę i o zwycięstwo, jednak poziom gry był bardzo wysoki. Niestety drużynie nie udało się zająć miejsca na podium. W zamian nasi chłopcy wywieźli cenne doświadczenia. Drużyna MOS Pałacyk Radom wraz z opiekunem serdecznie dziękuje za zaproszenie Katolickiemu Stowarzyszeniu Sportowemu Rzeczypospolitej Polskiej.